Wrocław 501 877 822   |   Poznań 533 443 361   |   Szczecin 501 877 844    | biuro@osuszamy.com

Z uwagi na zagrożenie jakie niesie koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19 oferujemy zabiegi dezynfekcji pomieszczeń po kontakcie z osobami chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na COVID-19.

Proces przeprowadzany jest trójtorowo. Za pomocą mgławienia , ozonowania i oprysków. Używamy preparatów zgodnych z wytycznymi WHO i dającymi stu procentową pewność i gwarancję zniszczenia wirusa.

Zabiegi dezynfekcji przeprowadzamy w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach biurowych, zakładach produkcyjnych i magazynach na terenie całego kraju.

Dla naszych klientów usługę realizujemy w terminie do 24 godzin!

OZONOWANIE

Ozon jak działa?

Ozon skutecznie usuwa wszystkie bakterie i wirusy, w tym koronawirusa powodującego chorobę COVID 19 !!!

Co to jest ozonowanie?

              Ozonowanie to jedna z metod przeprowadzenia dezynfekcji, która nie wymaga użycia środków bakteriobójczych. Zamiast nich jest wykorzystywany ozon będący silnie utleniającym gazem. Ozonowanie doskonale sprawdza się do odkażania powierzchni biurowych, mieszkalnych, szkół, przedszkoli, gabinetów, aut itd.

Dlaczego ozonowanie?

              Już ponad 21 lat nasza firma zajmuje się dezynfekcją i prawie od dekady  wykorzystujemy w tym celu proces ozonowania. Metoda ta znana jest już od lat siedemdziesiątych poprzedniego wieku, a jej skuteczność potwierdzona została w ponad czterdziestu pracach naukowych i dopuszczona do stosowania w krajach na całym świecie.

 

Ozonowanie budynków mieszkalnych. Czy to bezpieczne?

                Dla budynków mieszkalnych ozonowanie to najbezpieczniejsza i zarazem w pełni ekologiczna metoda dezynfekcji. Usuwa nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim eliminuje wszelkie bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, drobnoustroje i inne czynniki chorobotwórcze. Pozwala pozbyć się również zapachów spalenizny czy dymu papierosowego. Jego główną zaletą jest bezpieczeństwo, ponieważ przebiega bez użycia jakiejkolwiek chemii. Jest naturalnym i efektywnym środkiem biobójczym. 

               Ozonowanie pomaga pozbyć się niechcianych alergenów unoszących się w powietrzu. Ozon w pomieszczeniach może skutecznie zlikwidować roztocza kurzu domowego. Dzięki ozonowaniu pomieszczeń możemy znacznie lepiej się w nich czuć. Jest ono wskazane przede wszystkim dla alergików, gdyż ozonowanie pomieszczeń doskonale je oczyszcza, powietrze jest świeże i czyste, pozbawione alergenów i bakterii.

          Dzięki zastosowaniu ozonu w pomieszczeniach, możemy również uniknąć rozprzestrzeniania się chorób wirusowych np. grypy. W  sytuacjach w których mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzkimi, w pomieszczeniach takich jak urzędy, szpitale, gabinety lekarskie, przedszkola, żłobki, biura czy szkoły jest to szczególnie wskazane. Wówczas możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się  wirusów i zarazków. Jednocześnie bardzo ważne w procesie ozonowania  jest aby w danym czasie wytworzyć w pomieszczeniu właściwe stężenie ozonu i utrzymać je przez ok 30min. Ozon jest gazem nietrwałym i łatwo ulega rozkładowi. Dzięki temu wszystkie pomieszczenia stają się bezpieczne w krótkim czasie po zakończeniu ozonowania.

                    Na pewno jest to najskuteczniejsza, a zarazem niedroga metoda walki z wirusami, nieprzyjemnymi zapachami  i bakteriami w naszych domach i miejscach pracy.

 

Działanie ozonu:

 

  • Utlenienie kwasów tłuszczowych w błonie komórkowej.
  • Utlenienie makromolekuł w komórce: białek, DNA, RNA

Reakcje są nieodwracalne i prowadzą do śmierci komórki.

Niszczy wirusy i zarodniki przetrwalnikowe bakterii utleniając ich białka i DNA/RNA.

 

 

        W przypadku walki z bakteriami i wirusami w pomieszczeniach wielkogabarytowych jak hale, magazyny, zakłady pracy, miejsca kultu itp. stosujemy również metody zamgławiania i gazowania oraz dodatkowe metody wspomagające dla lepszej dezynfekcji także powierzchni użytkowych. Stosowane przez nas metody są całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i innych organizmów żywych. Mogą z powodzeniem być stosowane również w takich miejscach jak przedszkola, żłobki czy szpitale i nie wymagają wyłączenia pomieszczeń z użytku na dłużej niż kilka godzin.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług ozonowania. Gwarantujemy 100% skuteczności i satysfakcji.

DOJAZD  I  WYCENA

GRATIS

tel. 533 443 361

biuro@osuszamy.com

 

Odkażanie, dezynfekcja, ozonowanie

Specjaliści od osuszania i odkażania.

Osuszanie

Oferujemy osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe, osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz wynajem osuszaczy, nagrzewnic i wentylatorów. Świadczymy kompleksowe usługi osuszania wilgoci budowlanej i po szkodach wodnych budynków i mieszkań na Dolnym Śląsku.

Iniekcja krystaliczna

Iniekcja krystaliczna to technologia osuszania zawilgoconych murów, w ostatnim czasie szturmem zdobywająca rynek. Podstawowym atutem, powodującym duże zainteresowanie tą techniką, jest cena – to najtańsza na rynku metoda osuszania budynków.Doskonała i prosta.

 

Dezynfekcja, odkażanie

Dezynfekcja zabija i neutralizuje formy żywe mikroorganizmów. Dezynfekcja stosowana jest do przedmiotów oraz powierzchni użytkowych. Im dłuższy czas stosowania oraz wyższe stężenie środków dezynfekujących, tym lepsze efekty biobójcze.
Wykorzystujemy środki do dezynfekcji, które są nieszkodliwe dla ludzi. Są to np. środki alkaliczne z aktywnym chlorem o bardzo dużej aktywności przeciwbakteryjnej.

Ozonowanie

Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, ich części oraz zamkniętych stref zabudów. Ozonowanie ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny, tytoniu i innych.

Pomiary wilgotności

Przy użyciu naszych atestowanych, kalibrowanych higrometrów zmierzymy, czy poziom wilgotności w Twoim domu, mieszkaniu, firmie jest optymalny. Sprawdzimy także, czy powietrze jest dostatecznie suche, byś mógł bezpiecznie wraz z rodziną, przebywać w pomieszczeniu. Określimy, czy budynek nadaje się do zamontowania wrażliwych na wilgoć, materiałów wykończeniowych.

Termowizja

Wykonujemy kompleksową detekcję nieprawidłowości za pomocą kamery termowizyjnej. Kamera wskaże mostki termiczne brył budowlanych. Wykrywamy miejsca przemarzania oraz wędrówkę wody w murach, dachach i posadzkach

MASZ PROBLEM Z WILGOCIĄ W TWOIM DOMU ?

Dlaczego warto nam zaufać

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu i dezynfekcji.

Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie dysponujący najlepszym sprzętem na rynku.

Współpracujemy z ubezpieczycielami i pomagamy załatwić wszelkie formalności prowadzące do skutecznej likwidacji szkody.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny naszego pracownika z wieloletnim doświadczeniem, który dokona pomiarów i wyceny GRATIS.

Lat na rynku

Wykonanych zleceń

Expertów

Maszyn i urządzeń

Najnowsze informacje

 

Dowiedz się więcej o naszej działalności. Odwiedź nasz newsroom i zobacz jak realizujemy nasze prace związane z dezynfekcją, odkażaniem oraz osuszaniem.

Iniekcja niskociśnieniowa kremem iniekcyjnym

Wykonaliśmy iniekcję niskociśnieniową kremem iniekcyjnym na bazie krzemianów. Rewitalizacja budynku administracji wojskowej. Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem...

czytaj dalej

Iniekcja krystaliczna grawitacyjna

Osuszanie - iniekcja grawitacyjna. Wykonanie przepony pionowej w murze ceglanymi za pomocą iniekcji kurtynowej z zastosowaniem płynu na bazie krzemianów. Osuszanie budynków - iniekcja krystalicznaOsuszanie budynków - iniekcja krystaliczna Lokalizacja: woj....

czytaj dalej

Usuwanie skutków zalania

Osuszanie - usuwanie skutków zalania. Odsysanie wody spod posadzki za pomocą pompy i separatora. Usuwanie skutków zalania.Usuwanie skutków zalania.Osuszanie budynkówOsuszanie budynków Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

czytaj dalej

Iniekcja pozioma, niskociśnieniowa.

Zrealizowaliśmy iniekcję poziomą, niskociśnieniową. Odtworzenie przepony poziomej przy pomocy kremów iniekcyjnych. Miejsce realizacji: Wielkopolska Galeria zdjęć Osuszanie - iniekcja pozioma, niskociśnieniowaOsuszanie - iniekcja pozioma, niskociśnieniowaOsuszanie -...

czytaj dalej

Osuszanie podposadzkowe.

Zrealizowaliśmy osuszanie podposadzkowe. Zakres naszych prac polegał na Osuszenie zalegającej wody w trybie ssącym, następnie osuszanie w trybie tłoczącym z wykorzystaniem osuszacza adsorbcyjnego. Suszenie poprzez kontrolowaną cyrkulację suchym powietrzem. Osuszanie...

czytaj dalej