Wrocław 501 877 822   |   Poznań 501 877 833   |   Szczecin 501 877 844    | biuro@osuszamy.com

Wirus SARS może przeżyć w powietrzu przez kilka dni i stanowi zagrożenie dla ludzi. Tym samym zachodzi szczególnie pilna potrzeba skutecznej dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Dezynfekcja

Od ponad dekady zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń.  W zależności od występujących zagrożeń stosujemy różne metody odkażania: chemiczne, fizyczne, higieniczne, mechaniczne, biologiczne itd. Zważywszy na  panujące warunki na miejscu potencjalnego skażenia, możemy zastosować zarówno ozonowanie jak i fumigację, zamgłaianie, oprysk lub każdą inną metodę, która zapewni stuprocentową pewność destrukcji wszelkich bakterii, wirusów, grzybów, pleśni itp .

Pojawienie się kolejnego wirusa SARS – koronawirusa stawia przed nami nowe wyzwania. Niestety co raz częściej przeprowadzamy odkażanie pomieszczeń w których pojawił się już wirus. Zdaje się że prędzej czy później zdarzy się to w każdym zakładzie, urzędzie czy szkole.

Na co dzień przeprowadzamy odkażanie pomieszczeń, na ten moment również takich w których już pojawił się wirus SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID19.

Aby zapewnić Państwu optymalną ochronę i pewność naszej szybkiej reakcji w obliczu takiego zagrożenia polecam kontakt z naszym technikiem 533 443 361.

Podczas rozmowy ustali z Państwem następujące informacje :

rodzaj pomieszczeń do dezynfekcji oraz ich kubatura1.
biurowe
2.
magazynowe
3.
produkcyjne
4.
mieszkalne
Rodzaj dezynfekcji jaki należy przeprowadzić:1.
działanie prewencyjne jednorazowe
2.
działanie prewencyjne abonamentowe
3.
odkażanie po wystąpieniu koronawirusa jednorazowe
4.
odkażanie po wystąpieniu koronawirusa w 24h

Na tej podstawie przedstawi Państwu odpowiednią procedurę odkażania oraz metodę dezynfekcji:

Metoda dezynfekcji:

  • zamgławianie
  • ozonowanie.
  • oprysk
  • gazowanie

Najnowsze informacje

 

Dowiedz się więcej o naszej działalności. Odwiedź nasz newsroom i zobacz jak realizujemy nasze prace związane z dezynfekcją, odkażaniem oraz osuszaniem.

Wykonanie hydroizolacji szybu windy

Wykonanie hydroizolacji szybu windy. Zastosowanie mas na bazie bentonitu i żywic jedno i dwuskładnikowych. Uszczelnienie szlamami mineralnymi oraz hybrydowymi, łączącymi elastyczność mas bitumicznych modyfikowanych polimerami. Osuszanie Wrocław - hydroizolacja szybu...

czytaj dalej

Iniekcja ciśnieniowa żywicami

Wykonaliśmy prace związane z osuszaniem garażu podziemnego. W ramach prac wykonana została iniekcja ciśnieniowa przecieków garażu. Z uwagi na duży napór wód gruntowych użyte został żywice jedno i dwu-komponentowe. Osuszanie - iniekcja ciśnieniowa żywicąOsuszanie -...

czytaj dalej