Wrocław 501 877 822   |   Poznań 533 443 361   |   Szczecin 501 877 844    | biuro@osuszamy.com

INIEKCJA KRYSTALICZNA

Wykonujemy iniekcje grawitacyjne, nisko i wysokociśnieniowe. Przepony poziome zapobiegające kapilarnemu podciąganiu wody od fundamentów. Przepony pionowe za pomocą iniekcji strukturalnych i kurtynowych w celu powstrzymania naporu wody z gruntu. Uszczelnienia przecisków i pęknięć. Iniekcje aktywatorami krzemianowymi, bentonitowe, żywicami poliuretanowymi i żelami. Realizujemy zlecenia dla firm i  osób indywidualnych. Współpracujemy z deweloperami, zarządcami nierumości, instytucjami publicznymi i generalnymi wykonawcami.

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hydroizolacji i uszczelnień. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce Newsroom.

Osuszanie murów metodą iniekcji krystalicznej nie wymaga odkopywania fundamentów, co znacznie przyspiesza prace w porównaniu z innymi technikami. Osuszać można ściany każdego typu, bez względu na stan zawilgocenia i poziom zasolenia. Po wykonaniu blokady przeciwwilgociowej,  wilgotność w murze spada systematycznie i uzależniona jest od temperatury otoczenia i wentylacji w osuszanych pomieszczeniach.

DOJAZD  I  WYCENA

GRATIS

tel. 533 443 361

biuro@osuszamy.com

 

Odkażanie, dezynfekcja, ozonowanie

Specjaliści od osuszania i odkażania.

Osuszanie

Oferujemy osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe, osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz wynajem osuszaczy, nagrzewnic i wentylatorów. Świadczymy kompleksowe usługi osuszania wilgoci budowlanej i po szkodach wodnych budynków i mieszkań na Dolnym Śląsku.

Iniekcja krystaliczna

Iniekcja krystaliczna to technologia osuszania zawilgoconych murów, w ostatnim czasie szturmem zdobywająca rynek. Podstawowym atutem, powodującym duże zainteresowanie tą techniką, jest cena – to najtańsza na rynku metoda osuszania budynków.Doskonała i prosta.

 

Dezynfekcja, odkażanie

Dezynfekcja zabija i neutralizuje formy żywe mikroorganizmów. Dezynfekcja stosowana jest do przedmiotów oraz powierzchni użytkowych. Im dłuższy czas stosowania oraz wyższe stężenie środków dezynfekujących, tym lepsze efekty biobójcze.
Wykorzystujemy środki do dezynfekcji, które są nieszkodliwe dla ludzi. Są to np. środki alkaliczne z aktywnym chlorem o bardzo dużej aktywności przeciwbakteryjnej.

Ozonowanie

Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, ich części oraz zamkniętych stref zabudów. Ozonowanie ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny, tytoniu i innych.

Pomiary wilgotności

Przy użyciu naszych atestowanych, kalibrowanych higrometrów zmierzymy, czy poziom wilgotności w Twoim domu, mieszkaniu, firmie jest optymalny. Sprawdzimy także, czy powietrze jest dostatecznie suche, byś mógł bezpiecznie wraz z rodziną, przebywać w pomieszczeniu. Określimy, czy budynek nadaje się do zamontowania wrażliwych na wilgoć, materiałów wykończeniowych.

Termowizja

Wykonujemy kompleksową detekcję nieprawidłowości za pomocą kamery termowizyjnej. Kamera wskaże mostki termiczne brył budowlanych. Wykrywamy miejsca przemarzania oraz wędrówkę wody w murach, dachach i posadzkach

MASZ PROBLEM Z WILGOCIĄ W TWOIM DOMU ?

Dlaczego warto nam zaufać

Mamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu i dezynfekcji.

Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie dysponujący najlepszym sprzętem na rynku.

Współpracujemy z ubezpieczycielami i pomagamy załatwić wszelkie formalności prowadzące do skutecznej likwidacji szkody.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny naszego pracownika z wieloletnim doświadczeniem, który dokona pomiarów i wyceny GRATIS.

Lat na rynku

Wykonanych zleceń

Expertów

Maszyn i urządzeń

Najnowsze informacje

 

Dowiedz się więcej o naszej działalności. Odwiedź nasz newsroom i zobacz jak realizujemy nasze prace związane z dezynfekcją, odkażaniem oraz osuszaniem.

Iniekcja niskociśnieniowa kremem iniekcyjnym

Wykonaliśmy iniekcję niskociśnieniową kremem iniekcyjnym na bazie krzemianów. Rewitalizacja budynku administracji wojskowej. Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem Osuszanie - Iniekcja niskociśnieniowa kremem...

czytaj dalej

Iniekcja krystaliczna grawitacyjna

Osuszanie - iniekcja grawitacyjna. Wykonanie przepony pionowej w murze ceglanymi za pomocą iniekcji kurtynowej z zastosowaniem płynu na bazie krzemianów. Osuszanie budynków - iniekcja krystalicznaOsuszanie budynków - iniekcja krystaliczna Lokalizacja: woj....

czytaj dalej

Usuwanie skutków zalania

Osuszanie - usuwanie skutków zalania. Odsysanie wody spod posadzki za pomocą pompy i separatora. Usuwanie skutków zalania.Usuwanie skutków zalania.Osuszanie budynkówOsuszanie budynków Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

czytaj dalej

Iniekcja pozioma, niskociśnieniowa.

Zrealizowaliśmy iniekcję poziomą, niskociśnieniową. Odtworzenie przepony poziomej przy pomocy kremów iniekcyjnych. Miejsce realizacji: Wielkopolska Galeria zdjęć Osuszanie - iniekcja pozioma, niskociśnieniowaOsuszanie - iniekcja pozioma, niskociśnieniowaOsuszanie -...

czytaj dalej

Osuszanie podposadzkowe.

Zrealizowaliśmy osuszanie podposadzkowe. Zakres naszych prac polegał na Osuszenie zalegającej wody w trybie ssącym, następnie osuszanie w trybie tłoczącym z wykorzystaniem osuszacza adsorbcyjnego. Suszenie poprzez kontrolowaną cyrkulację suchym powietrzem. Osuszanie...

czytaj dalej