Wrocław 501 877 822   |   Poznań 533 443 361   |   Szczecin 501 877 844    | biuro@osuszamy.com

OSUSZANIE BUDYNKÓW

 

 

Witamy na naszej stronie internetowej. Przeprowadzamy kompleksowe osuszanie zawilgoconych pomieszczeń na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska i okolic. Zajmujemy się wypożyczaniem osuszaczy, wentylatorów i nagrzewnic z dowozem do klienta. Usuwamy grzyby, pleśnie, oczyszczamy powietrze przez ozonowanie. Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub pozostawienia wiadomości e-mail. Pozdrawiamy serdecznie!

 

DOJAZD  I  WYCENA

GRATIS

tel. 533 443 361

superosuszanie@gmail.com

JESTEŚMY CZŁONKIEM 

POLSKIEJ  GRUPY  OSUSZAJĄCEJ

OSUSZANIE

Oferujemy osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe, osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz wynajem osuszaczy, nagrzewnic i wyntylatorów. Świadczymy kompleksowe usługi osuszania wilgoci budowlanej i po szkodach wodnych budynków i mieszkań na Dolnym Śląsku.

INIEKCJA KRYSTALICZNA

Iniekcja krystaliczna to technologia osuszania zawilgoconych murów, w ostatnim czasie szturmem zdobywająca rynek. Podstawowym atutem, powodującym duże zainteresowanie tą techniką, jest cena – to najtańsza na rynku metoda osuszania budynków. Doskonała i prosta.

ODGRZYBIANIE

Wiemy najlepiej jak bardzo toksyczne są grzyby dla zdrowia ludzi i jak skutecznie je wyeliminować.
Odgrzybiamy całe budynki, domy, mieszkania, jak i usuwamy pleśń z pojedynczych fragmentów ścian.Odgrzybianie obejmuje też: fugi łazienkowe, drewno, podłogi, wentylację i klimatyzację.

OZONOWANIE

Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, ich części oraz zamkniętych stref zabudów. Ozonowanie ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny, tytoniu i innych.

Dlaczego warto nam zaufać

Mamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu i dezynfekcji.

Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie dysponujący najlepszym sprzętem na rynku.
Współpracujemy z ubezpieczycielami i pomagamy załatwić wszelkie formalności prowadzące do skutecznej likwidacji szkody.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny naszego pracownika z wieloletnim doświadczeniem, który dokona pomiarów i wyceny    GRATIS.